Oczyszczanie astralne


IV Etap Oczyszczania
Czas trwania: 7 tygodni
Czego można oczekiwać po IV etapie: to oczyszczanie na poziomie ekspresji genów. Nasze ciało jest jak płyta magnetofonowa, która zapisuje każde, nawet najdrobniejsze doświadczenie. Praca na poziomie energii ciała potrafi przynieść, i owszem, ulgę fizyczną, nie jest to jednak leczenie bioenergoterapeutyczne, a jedynie forma pracy, która ten proces może dość istotnie wspomóc. 
Cena: 500 zł

Oczyszczanie astralne składa się z trzech etapów podstawowych, plus etap dodatkowy dla chętnych:

  • Pierwszy tydzień: oczyszczanie w przestrzeni pierwszego czakramu: narządy rodne, pęcherz, skóra, tkanki mięśniowe, szkielet. Podczas oczyszczania uwzględnia się już każdy rodzaj bałaganu, który mógł zapisać się w genach i komórkach naszego ciała. Chodzi zarówno o programy rodowe, jak i pamięć karmiczną oraz to, co wpłynęło i kształtowało naszą fizyczność przez obecne życie, ze szczególnym uwzględnieniem tego, co wpływa na nas obecnie.

  • Drugi tydzień: oczyszczanie w przestrzeni drugiej czakry: dolne obszary jelit, nasieniowody i jajowody, w zależności od płci oczyszczanej osoby, szpik i krew.

  • Trzeci tydzień: oczyszczanie w przestrzeni czakramu splotu słonecznego: środkowe i ogórne obszary jelit, nerki i nadnercza, wątroba, żoładek, trzustka, śledziona, woreczek zółciowy i dolne obszary płuc. 

  • Czwarty tydzień: oczyszczanie w przestrzeni czakramu serca: środkowe i górne obszary płuc, oskrzela, grasica, serce, środkowa część przełyku.

  • Piąty tydzień: oczyszczanie w przestrzeni czakramu gardła: jama ustna, zęby, przełyk, tarczyca i uszy. 

  • Szósty tydzień: oczyszczanie w przestrzeni czakramu trzeciego oka: nos, oczy, twarz, mózg, kości czaszki.

  • Siódmy tydzień: oczyszczanie w przestrzeni czakramu korony: szyszynka, przysadka mózgowa, jak i ogólnie, energię witalną całego organizmu. 

©Wszystkie prawa zastrzeżone Wydawnictwo Nadi
Projekt i realizacja Indico.