Oczyszczanie astralne


II Etap Oczyszczania
Czas trwania: 7 tygodni
Czego można oczekiwać po II etapie: uspokojenie wewnętrzne, odprężenie w głowie, na poziomie serca, uwolnienie od blokad gardła, rozluźnienie energii ciała i poczucie błogości.
Cena: 500 zł

Oczyszczanie astralne składa się z trzech etapów podstawowych, plus etap dodatkowy dla chętnych:

  • Pierwszy tydzień: Oczyszczanie w pierwszej warstwie aury, związanej z czakramem korony. Jest to przestrzeń, gdzie gromadzimy negatywne wyobrażenia na temat ludzi, świata, siebie, religijne wyobrażenia na temat Boga, piekła. Tu utrzymujemy wyobrażenia o tych, których się boimi, ich demony, jak i tu trzymamy przed karą. Tu też gromadzimy wyobrażenia o tych, których my chcemy ukarać. Tę przestrzeń nazywam: sferą sprawiedliwości.

  • Drugi tydzień: oczyszczanie w przestrzeni umysłu, gdzie gromadzimy śmietnik, związany z wszelkimi wyobrażeniami na temat siebie, świata, ludzi, w każdej ze sfer życia: pieniędzy, ciała, zdrowia, seksu, własnych zdolności, poczucia własnej wartości itd. 

  • Trzeci tydzień: oczyszczanie w przestrzeni czakramu gardła. To tydzień poświęcony na uwalnianiu od blokad wewnętrznych, związanych z tym, co nie wyrażone, zablokowane na poziomi pragnień, jak i z chęcią wykrzyczenia prawdy. Tu także gromadzimy energię klątw, związanych z udławieniem, uduszeniem itd.

  • Czwarty tydzień: oczyszczanie w przestrzeni serca. uwalnianie od energi odpowiedzilności, którą gromadzimy na karku. Następnie, ramiona i to, co jest na badanej osobie uwieszone. Później ciało bolesne i cierpienie, którym oczyszczana osoba została obdarowana przez swój ród, jak i otoczenie oraz to, które sama sobie stworzyła w wyobrażeniach. Na końcu oczyszcza się klątwy i przywiązaną przysiegami lub obietnicami, energię.

  • Piąty tydzień: oczyszczanie w przestrzeni splotu słonecznego. W tej przestrzeni gromadzimy wokół własnego ego dużo złości. Tu trzymamy energię naszych najbardziej teraźniejszych wrogów. Tu trawimy lub nie trawimy energii innych ludzi, a nawet sami siebie. Jest więc tu dużo klątw, silna energia walki i dużo negatywnych wyobrażeń na temat poczucia własnej wartości.

  • Szósty tydzień: oczyszczanie w przestrzeni drugiego czakramu. W tym tygodniu wchodzimy w lęki i wewnętrzny świat bezpieczeństwa. Tu gromadzimy też energię tego, czego nie potrafimy się pozbyć lub energię tego, czemu/komu nie potrafimy odpuścić. Jest to też przestrzeń twórcza, tu potrafimy zgromadzić sporo energii blokującej nasz rozwój, wiele negatywnych wyobrażeń na temat pieniędzy, jak i własnych zdolności lub ich braku, nie mówiąc o klątwach mających zagrozić naszemu bezpieczeństwu.

  • Siódmy tydzień: oczyszczanie w przestrzeni czakramu podstawy. W tym tygodniu oczyszczania wchodzimy w przestrzeń pierwotnej pamięci, związanej z walką o byt i przetrwaniem. Tu mamy także lęki materialne, tworzymy demonizm materialny. Tu trzymamy pamięć wszystkich razów fizycznych, bólu, poniżenia fizycznego, chorób, pamięć złego dotyku, zbrukania sekualnego, a także tu trzymamy energię klątw dotykających ciała: życzenia wypadków, chorób fizycznych a nawet śmierci.

©Wszystkie prawa zastrzeżone Wydawnictwo Nadi
Projekt i realizacja Indico.