O mnie


Znacie mnie i większości z was nie muszę się przedstawiać.

Tym jednak, którzy mnie nie znają,
chciałabym opowiedzieć o sobie...

... o tym, co wypełnia moje codzienne życie. O mojej duchowej ścieżce, nauczaniu, fotografii, pisarstwie i innych formach artystycznego wyrazu, których używam na co dzień, by jak najpełniej ukazać w fizycznym świecie moją duchową istotę.

Przede wszystkim, dzień dobry. Mam na imię, Anna.

Rozwojem osobistym zajmuję się od wielu lat, w zasadzie, całe moje życie poświęcone jest rozwojowi i nauczaniu innych. Piszę też książki, jestem nauczycielką Tantry, medytacji i rozwoju duchowego. Prowadzę sesje indywidualne i jestem dość aktywna w mediach. Mam też i inne pasje: fotografię i malowanie mandal oraz obrazów energetycznych. Nie są wprawdzie na sprzedaż, jest to jedynie pasja, nie wykluczam jednak, że kiedyś zmienię zdanie.

Praca

Przewodnictwo duchowe

Moją codzienność wypełnia praca, która jest bardzo ściśle związana z rozwojem duchowym i prowadzeniem innych. Uczę świadomości i jest to główna sfera mojego zawodowego życia. Pomagam w osiąganiu wyższych poziomów rozwoju duchowego. Pomagam też w pracy z cieniem, co jest niezwykle trudnym, zajmującym czas i wymagającym dyscypliny procesem. Moją ścieżkę duchową wyznacza Tantra. Praktykuję ją od trzynastego roku życia. Medytuję zaś od wczesnego dzieciństwa. Można więc powiedzieć, że rozwijam się całe życie. Tak jednak postanowiłam, zanim się urodziłam, i nie jest to przypadkowy wybór. To po prostu kontynuacja wcześniej wybranej ścieżki. Poświęciłam jej też całe moje obecne życie. Niestety, nie ominęły mnie burze ani zawirowania życiowe. Trudnych momentów było w moim życiu niezwykle dużo, nauczyło mnie to jednak pokory, jak i dyscypliny, która jest niezwykle ważna w procesie rozwoju duchowego.

Rodzina

W bliskości dusz

Kolejną, ważną, o ile nie najważniejszą częścią mojego życia i mojej codzienności, jest moja rodzina: mąż, dwoje dzieci i pies, Oskar, niespełna dwukilowy York, który całkowicie opanował dom i uznał się za jego władcę. 

Dzięki ścieżce duchowego rozwoju, którą podążam zarówno ja, jak i mój mąż, to, do czego dążyliśmy, by nasz dom był pełen miłości, ciepła, harmonii i spokoju, stworzyliśmy w zasadzie bez trudu. Mając bardzo  podobne osobowości, potrafimy tworzyć niezwykle harmonijną relację. Potrafimy wspierać się i z przyjemnością dzielić ze sobą czas.

Indywidualność przeniosła się za to na moje dzieci. I choć uwielbiają bliskość i ciepło, którymi ich obdarzamy, chcą podążać własną ścieżką, niekoniecznie związaną z rozwojem osobistym. I dobrze. Same muszą dotrzeć do punktu, w którym zdecydują o swoim życiu. Mają jednak pełne nasze wsparcie. 

Słowo się rzekło

Pisarstwo

Swoją przygodę z pisarstwem rozpoczęłam bardzo dawno temu, od pisania poradników. Później miałam okres przerwy, zaś siedem lat temu zdecydowałam, że napiszę powieść. Nie było to łatwe i musiałam wiele przejść, by zrozumieć, o co mi tak naparwdę chodzi. Udało się. I jak na razie, jest to najlepsza przygoda mojego życia. Zamierzam też powrócić do pisania poradników. Wiem, że na nie czekacie. W tej jednak chwili skupiam się, by zakończyć powieść i móc wydać ostatnią część. Zamierzam też udostępnić wam moje stare poradniki, uzupełniając je nieznacznie o obecną wiedzę i mądrość. Oznacza to, że będziemy się dość często spotykać na mojej stronie, ja zaś szykuję dla was wiele tekstów, byście mogli bliżej zapoznać się z moimi przemyśleniami.

Fotografia

Moja wielka miłość

Kochałam ją od zawsze i zawsze chciałam zostać zawodową fotografką. Udało mi się. Jednakże, życie miało dla mnie inne zadania. Moją drogę zawodową wyznaczył rozwój duchowy. W pewnej jednak chwili postanowiłam połączyć obie pasje. Podobnie, jak działalność artystyczno-plastyczną. Wymagało to jedynie dobrej organizacji pracy, dyscypliny i rozwoju umiejętności strategicznego myślenia.

Zapraszam do kontaktu

Po wcześniejszym umówieniu się na rozmowę. W godzinach: od 8.00 do 18.00, od poniedziałku do piątku.

©Wszystkie prawa zastrzeżone Wydawnictwo Nadi
Projekt i realizacja Indico.