Skip to main content

Zapowiedzi


Poradnik astralny ,,Po drugiej stronie duszy”

To nie Tantra stała się sposobem na życie, to moje życie stało się tantryczną podróżą. Tak bym mogła w sumie zacząć tę książkę, którą dedykuję nie tylko kobietom, pracującym z kobiecymi aspektami samych siebie, ale i tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę, z odkrywaniem swojej kobiecej mocy.

,,Od związku do jedności”

Wchodząc w związek lub wtedy, gdy tworzymy jakąś relację, najczęściej szukamy w niej spełnienia, reszta zaś ułoży się później. Tak przynajmniej wierzymy na początku. W tej książce, chcę ci pokazać, jak mało romantyczny jest związek, gdy spojrzymy na niego od strony duchowej. Jak bardzo egoistyczna jest dusza w swoim wyborze partnera, jak bardzo interesowna i nastawiona na swój własny rozwój, gotowa poświęcić energię partnera dla wyższych celów. Przekonasz się też, że twoja wizja związku, różni się od postępowania twojej duszy, ale to jej w końcu przyznasz rację, gdy wyczujesz, że działa dla twojego dobra.

,,Tantryczny wymiar kobiecego życia”

Po ogromnym sukcesie książki, Egzorcyzmy…, przyszedł czas na pewne podsumowanie ponad dwudziestu lat doświadczeń jako przewodniczki astralnej, w pracy z innymi duszami. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, które zyskałam podejmując się tego trudnego zadania, mogę dziś dzielić się wiedzą, która pomaga w pracy z cieniem i to chcę też uczynić, pisząc dla was ten poradnik.

EVERLASTING Część piąta ,,Ścieżka Upadłego Anioła"

To już ostatnia część powieści, która odnosi się do mojej duchowej drogi, tego, co robię na co dzień, jak i częściowo do mojej historii życia. Jest jednak skonstruowana w ten sposób, by każdy z was mógł poczuć się bohaterką i przejść tę ścieżkę wraz ze mną do końca. Historia powieście dzieje się zarówno po tej stronie, jak i w innych światach. Czytelnik może zatem dotknąć w sobie głębi uczuć, przejść rozwój wszystkich poziomów świadomości, zagłębić się w swój cień, przeżyć najpiękniejszą miłość, jak i doznać wzruszeń.