Skip to main content

Cennik


Numer konta:

Studio Ezoteryczne NADI

Gdynia, Bank Credit Agricole: 80 1940 1076 3007 4158 0000 0000

Dla przelewów zagranicznych: IBAN: PL 80 1940 1076 3007 4158 0000 0000

SWIFT kod: AGRIPLPR

PayPal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Przed dokonaniem oczyszczenia, zazwyczaj wykonywane jest BP-NWA Badanie Podstawowe Na Obecność Wpływów Astralnych. Nie jest to jednak konieczność.
  • W przypadku zamówienia kompletu oczyszczania, obowiązuje 20% zniżka.

I Etap Oczyszczania

500 zł

Oczyszczanie w przestrzeni zewnętrznej, wokół aury, w odniesieniu do siedmiu sfer życia. Jest to oczyszczanie poświęcone uwalnianiu od szkodliwego wpływu ze świata zewnętrznego, wszelkich presji, oczekiwań, demonizmów i klątw, jak i złego losu rodu.

Zamów

II Etap Oczyszczania

500 zł

Oczyszczanie w przestrzeni wewnętrznej, w aurze, na każdym z jej poziomów. Oczyszczanie wewnętrznego demonizmu, własnych wewnętrznych tworów mentalnych, energii wampirycznych - energii problemów, która zjada od wewnątrz.

Zamów

III Etap Oczyszczania

500 zł

Oczyszczanie w przestrzeni wspomnień Karmiczno-Rodowych. Oczyszczanie odbywa się w odniesieniu do siedmiu sfer życia, na siedmiu poziomach wspomnień, jak i w stosunku do wewnętrznego demonizmu, ciągnącego się orszaku astralnego i duchów karmicznych.

Zamów

IV Etap Oczyszczania

500 zł

Oczyszczanie dotykające sfery fizycznej, na poziomie ciała i ekspresji genów. Oczyszczanie zarówno z programów rodowych, jak i naleciałości karmicznych oraz tego, co aktualnie oddziałuje z zewnątrz i jest tworzone (demonizowane) wewnątrz.

Zamów

Oczyszczanie Ogólne

500 zł

Oczyszczanie przeznaczone dla osób, które już wcześniej przeszły pełny cykl oczyszczania astralnego i nie jest potrzebne, by ponownie przechodzić pełny cykl, a chcą powtórzyć proces oczyszczania. 

Zamów

Oczyszczanie w przestrzeni domu, biur, pomieszczeń

500 zł

Oczyszczanie, które poprzedza wykonanie Badania Astralnego Domu/pomieszczenia/mieszkania. W zależności od stopnia zabałaganienia astralnego, oczyszczanie trwa od dwóch do siedmiu tygodni.

Zamów

Oczyszczanie danej sfery życia

500 zł

Oczyszczanie tematyczne, w obszarze wybranej sfery życia. Oczyszczanie trwa siedem tygodni i jest przejściem przez wszystkie sfery astralne, rodowe, jak i w zakresie oddziaływania ze świata zewnętrznego, w odniesieniu do oczyszczanego tematu.

Zamów

Oczyszczanie Związków i Relacji

500 zł

Oczyszczanie, które trwa siedem tygodni i jest pełnym przejściem przez wszystkie sfery, wzajemnego, szkodliwego oddziaływania na siebie dwóch osób. Oczyszczanie poprzedza najczęściej wykonanie Badanie Astralno-Karmiczne w Relacji.

Zamów

Komplet III - Etapowy

1200 zł

W cenie jest już uwzględniona 20% zniżka. Dla osób, które decydują się przejść całość. 

Zamów

Komplet IV Etapowy

1600 zł

W cenie jest już uwzględniona 20% zniżka. Dla osób, które decydują się przejść IV Etapowe Oczyszczanie. 

Zamów